خشایار-خسروی

خشایار خسروی

مدرس ریاضی

درباره خشایار خسروی

وقتی شرایط آن‌قدرها هم فراهم نیست به هر آب و آتشی می‌زنیم تا از آن فضا خارج شویم، می‌دانیم و می‌دانید که همه تصمیم‌های زندگی بر اساس منطق و حساب و کتاب نیست، وقتی شرایط هم مساعد نباشد احتمالاً این تصمیم‌ها رنگ و بوی “احساس لحظه‌ای” و “هیجانات” را به خود می‌گیرد.
اما وقتی پای کنکور و تصمیم‌های بلندمدت وسط است داستان فرق دارد، گاهی دوربرگردان آن‌قدرها هم که فکر می‌کنیم نزدیک نیست، به خودمان می‌آییم و می‌بینیم به انتهای جاده رسیده‌ایم، چند دوربرگردان را رد کرده‌ایم و اگر الان قصد برگشت کنیم یک سال را ازدست‌داده‌ایم. ذهن را نمی‌شود به‌آسانی عوض کرد، فکر را نمی‌توان و نباید سرکوب کرد، اما در تصمیم‌های سخت می‌توان با شخص یا مجموعه‌ای همراه شد تا بخش‌های مختلف راه را روشن کند، ببینیم، در جریان باشیم و بعد ادامه دهیم. همین!
این ارتباط و نمایش دادن گاهی به شکل یک مربی همراه است و گاهی به شکل تابلوهای هدایت مسیر، گاهی ارتباط فردی است و گاهی پلتفرمی برای پیگیری‌ها و در جریان بودن‌ها.
نحوه و شیوه آن مهم نیست، چیزی که اهمیت دارد این است که برای روشن‌کردن مسیر، کنارتان هستیم!
من خشایار خسروی هستم، باسابقه 28 ساله تدریس کنکور ریاضی، در مؤسسه الوند همراه با همکارانم به شما کمک می‌کنیم تا مسیر پرپیچ‌وخم کنکور را ساده‌تر و با موفقیت طی کنید!

  • 29 سال سابقه تدریس ریاضی کنکور
  • انتشار 7 جلد کتاب کمک آموزشی در مقاطع مختلف
  • استاد 3 رتبه تک رقمی از 90 تا کنون
  • استاد بیش از 200 رتبه دو و سه رقمی در 10 سال اخیر
  • موسس آموزشگاه کنکور الوند با بهره گیری از گروه پشتیبانی علمی توانمند

نمونه تدریس

آموزش ریاضی معادله درجه دو - مقطع دهم - استاد خسروی
آموزش ریاضی معادله درجه دو ناقص و بررسی شرایط خاص بین ریشه ها - مقطع دهم - استاد خسروی
آموزش ریاضی معادله درجه دو محاسبه جمع وضرب ریشه ها - مقطع دهم - استاد خسروی
آموزش ریاضی معادله درجه دو خاص - مقطع دهم - استاد خسروی