معرفی 5 تا از بهترین اساتید و دبیر ریاضی در شیراز در سال 1403

آخرین بروزرسانی: 27 تیر 1403
The best math teacher in Shiraz - معرفی 5 تا از بهترین اساتید و دبیر ریاضی در شیراز در سال 1403

آنچه در این مطلب می خوانید

معرفی 5 تا از بهترین اساتید برای تدریس ریاضی در شیراز در سال 1403

ریاضی یکی از دروسی است که نیاز به یادگیری عمیق و با کیفیت بالا دارد. بنابراین دور از تصور نیست که برخی از دانش آموزان برای درک بهتر این درس به بهترین اساتید برای تدریس ریاضی در شیراز نیاز داشته باشند. 

در گذشته این وظیفه خطیر بر دوش والدین بوده است. آن ها در کنار مدیریت وضعیت خانه و خانواده، به آموزش کودکان خود می‌پرداختند. اما امروز با توجه به بالا رفتن سطح دغدغه های روزمره و مشغولیت هایی که هر یک از والدین دارند، برای رسیدگی به این مسئله نیاز به بهترین اساتید ریاضی در شیراز است.

همچنین موفقیت در دروس و کسب نمرات بالا موجب تقویت اعتمادبه‌نفس دانش‌آموز خواهد شد. لذا، آموزش این درس پایه توسط بهترین دبیر ریاضی در شیراز اهمیت زیادی دارد؛ بنابراین، اگر می‌خواهید کودک شما در ریاضی پیشرفت کند، این درس را به‌خوبی و به‌صورت مفهومی درک کند، از کمک گرفتن از اساتید مجرب غافل نشوید.

ما در آموزشگاه کنکور الوند در صدد برآمدیم تا 5 تا از بهتری دبیرهای ریاضی شیراز را به شما معرفی کنیم تا با خیال راحت آن ها را انتخاب نمایید و از علم و دانش آن ها بهره ببرید. دیگر نگران یافتن بهترین اساتید ریاضی در شیراز برای کنکور 1404 نباشید.

 

معرفی بهترین اساتید ریاضی در شیراز

درس ریاضی، یکی از اساسی‌ترین دروس هر پایه تحصیلی محسوب می‌شود. این درس، یک آیتم آموزشی مهم است که بسیاری از دانش‌آموزان را به چالش می‌کشد. این درس در تمام مراحل تحصیلی از ابتدایی تا متوسطه، تأثیر زیادی بر نتایج تحصیلی دارد. معمولا، والدین نیز به یادگیری این درس حساس هستند. ازهمین‌رو، آموزش این درس مهم تحت نظر بهترین دبیر ریاضی در شیراز اهمیت دارد.

همچنین، ریاضیات به‌عنوان درس تخصصی رشته ریاضی فیزیک و یکی از دروس تأثیرگذار رشته‌های تجربی و انسانی، نقش مهمی در کنکور سراسری دارد. تسلط بر ریاضی، لازمه موفقیت هر دانش‌آموز در آزمون کنکور رشته ریاضی فیزیک یا حتی رشته تجربی است. بنابراین بسیار ضروری است که شما بهترین اساتید ریاضی در شیراز را بشناسید و از میان آن ها حق انتخاب داشته باشید. کنکور سرنوشت شماست!

 

بهترین اساتید ریاضی در شیراز

اهمیت ریاضی به‌اندازه‌ای است که عدم تسلط بر برخی مباحث آن می‌تواند باعث اختلال در یادگیری مفاهیم دروسی مانند فیزیک شود. لذا، باید برای موفقیت فرزندتان در آزمون کنکور، حتما از بهترین دبیر ریاضی در شیراز کمک بگیرید. در ادامه به معرفی 5 مورد از بهترین اساتید ریاضی در شیراز می‌پردازیم.

1. خشایار خسروی

استاد خشایار خسروی، یکی دیگر از بهترین اساتید ریاضی در شیراز هستند که با تجربه و تخصص خود کارنامه درخشانی از خود ارائه داده‌اند. ایشان یکی از ماهرترین و مجرب‌ترین اساتید در زمینه تدریس ریاضی است که می‌توانید با خیال راحت به ایشان اعتماد کنید. سابقه بیش از 27 ساله ایشان در زمینه تدریس ریاضی موجب شده است که ایشان با کلیه ظرایف و نکات و پیچ‌وخم‌های تدریس این درس چالش برانگیز آشنا باشند.

 

خشایار خسروی موسس آموزشگاه الوند

 

شما می‌توانید با اطمینان از کسب نتایج درخشان در آزمون‌های مدرسه و کنکور، به استاد خشایار خسروی و توانمندی‌های ایشان اعتماد کنید. در تکمیل توانایی های ایشان همین بس که 7 جلد کتاب کمک آموزشی در مقاطع مختلف را تألیف و منتشر کرده‌اند. به‌علاوه، سه نفر از رتبه‌های برتر تک رقمی کنکور و بیش از 200 رتبه دو و سه رقمی در طی 10 سال اخیر زیر نظر ایشان آموزش دیده‌اند. شما می‌توانید با مشاهده نمونه تدریس های خشایار خسروی ، بیشتر با استاد خشایار خسروی آشنا شوید.

پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را هم از دست ندهید:  چگونه در مهارت مطالعه پیشرفت کنیم؟

 

لیست دوره‌های آموزشی استاد خشایار خسروی

برخی از دوره‌های آموزشی استاد خشایار خسروی، به‌عنوان بهترین دبیر ریاضی در شیراز به شرح زیر است:

 • پروژه جمع‌بندی درس حسابان خشایار خسروی- پایه دوازدهم
 • جزوه اسمارت هندسه- پایه یازدهم تجربی
 • ریاضی پایه دوازدهم ریاضی
 • ریاضی پایه دوازدهم تجربی
 • ریاضی پایه یازدهم ریاضی
 • ریاضی پایه دهم ریاضی
 • ریاضی پایه یازدهم تجربی
 • ریاضی پایه دهم تجربی

استاد خشایار خسروی

خشایار-خسروی

فریبا دریابار

استاد فریبا دریابار یکی از بهترین اساتید برای تدریس ریاضی در شیراز هستند که سال‌هاست در این زمینه فعالیت می‌کنند. ایشان به‌‌عنوان فردی مجرب و متخصص به کار تدریس درس ریاضی در پایه‌های مختلف دبیرستان مشغول هستند. شیوه تدریس ایشان به روش مفهومی-تستی خواهد بود. این روش آموزشی به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا نه‌تنها درک درستی از مفاهیم ریاضی داشته باشند، بلکه با استفاده از تست‌ها به تقویت مهارت‌های عملی و حل مسئله خود بپردازد.

 

لیست دوره‌های آموزشی استاد فریبا دریابار

 • کلاس ریاضی پایه یازدهم ریاضی
 • کلاس ریاضی پایه دهم ریاضی
 • کلاس ریاضی پایه یازدهم تجربی
 • کلاس ریاضی پایه دهم تجربی

استاد فریبا دریابار

فریبا-دریابار-دبیر-ریاضی

عاطفه رحیمیان

استاد عاطفه رحیمیان، فارغ‌التحصیل رشته مکانیک با 6 سال سابقه تدریس درس ریاضی کنکور در شیراز و کلاس تقویتی ریاضی در شیراز است. ایشان به‌عنوان بهترین دبیر ریاضی در شیراز شناخته می‌شود و در تدریس دروس تمامی پایه‌های دبیرستان از روش مفهومی-تستی استفاده می‌کند.

این روش آموزشی شامل مرور مباحث مربوط به تمام پایه‌ها می‌شود و به دانش‌آموزان کمک می‌کند که درک بهتری از مفاهیم ریاضی داشته باشند و با حل تست‌ها مهارت‌های عملی خود را تقویت کنند. استاد رحیمیان با تجربه و انگیزه‌ای برتر در تدریس ریاضیات، توانسته‌اند نقش بسزایی در ارتقای سطح آموزش در دوره‌های کنکور و تقویتی ایفا کنند. شما می‌توانید یک نمونه تدریس ریاضی عاطفه رحیمیان را مشاهده کنید.

 

لیست دوره‌های آموزشی

 • کلاس ریاضی پایه دوازدهم ریاضی
 • کلاس ریاضی پایه دوازدهم تجربی

استاد عاطفه رحیمیان

عاطفه-رحیمیان-استاد-ریاضی

نگار عدالتی

استاد نگار عدالتی، فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد رشته جبر و توپولوژی از دانشگاه شیراز است. با داشتن 13 سال سابقه در تدریس درس ریاضی کنکور و تقویتی به‌عنوان متخصص در این حوزه و یکی از بهترین اساتید ریاضی در شیراز برای کنکور 1403 شناخته می‌شود. علاوه بر این، نگار عدالتی با کسب رتبه دوم به‌عنوان یکی از دانش‌آموختگان برتر دانشگاه شیراز محسوب می‌شوند. این امر، نشان از تعهد و تلاش بی‌وقفه ایشان در علم ریاضیات است.

پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را هم از دست ندهید:  شرح کامل حذفیات کنکور 1402-1403 {داده های تازه 1 هفته قبل از کنکور!}

ایشان با استفاده از تخصص و تجربه خود، در درک مفاهیم ریاضی، حل مسائل و آمادگی برای آزمون‌های کنکور به دانش‌آموزان کمک می‌کند. شما می‌توانید یک نمونه تدریس ایشان در این لینک مشاهده کنید.

 

لیست دوره‌های آموزشی

 • پروژه جمع‌بندی ریاضی نگار عدالتی- پایه دوازدهم
 • کلاس ریاضی – پایه دوازدهم انسانی
 • کلاس ریاضی – پایه یازدهم انسانی

استاد نگار عدالتی

نگار-عدالتی-معلم-ریاضی

علاوه بر دوستان معرفی شده، آموزشگاه الوند اساتید دیگری نیز دارد. برای پیدا کردن دیگر دبیران کنکور شیراز کلیک کنید.

 1. بهترین اساتید عربی کنکور در شیراز
 2. بهترین اساتید شیمی کنکور در شیراز
 3. بهترین اساتید زیست کنکور در شیراز

همچنین می‌توانید برای دیدن لیست بهترین کلاس کنکور شیراز کلیک کنید.

بهترین اساتید برای تدریس ریاضی در شیراز چه خصوصیاتی دارند؟!

یک دبیر ریاضی حرفه‌ای باید از توانایی انتقال مطالب به زبان ساده و قابل فهم برای دانش‌آموزان برخوردار باشد. همچنین، باید بتواند با درک آنها و نیازها و مشکلاتشان، ارتباطی مناسبی را با دانش‌آموزان برقرار کند. علاوه بر این، باید معلم بتواند با حل مثال‌ها و مسائل مختلف مرتبط با مباحث ریاضی، به دانش‌آموزان کمک کند که مفاهیم را به‌خوبی درک کرده و توانایی حل مسائل را کسب کنند.

در کنار این موارد، تسلط بالای اساتید ریاضی کنکور در شیراز ، به دانش اموزان کمک می‌کند تا به درک درستی از روند کنکور و آزمون های خود برسند؛ و با خیالی آسوده بتوانند از سد تمامی این آزمون ها عبور کنند. ریاضی با بهترین اساتید کنکور ریاضی در شیراز شیرین است!

بهترین دبیر ریاضی در شیراز

بهتره چند ساعت مستقیم ریاضی یاد بگیریم؟

بنا به‌توصیه کارشناسان، بهتر است حداقل 5 ساعت در هفته را به مطالعه این درس اختصاص دهید؛ اما در مقاطع تحصیلی بالاتر، این زمان تا حدود ساعت در هفته 12 افزایش می‌یابد. با این‌حال، در ایام امتحانات یا درمورد درس‌هایی که در فهم آنها چالش دارید، باید زمان بیشتری را به این‌کار اختصاص دهید. در نهایت، باید هر دانش‌آموز زمان مطالعه را بر اساس نیازهای شخصی و شرایط درسی خود تنظیم کند.

در این میان، آموزشگاه الوند با ارائه یک دپارتمان عالی مشاوره در زمینه کنکور سعی کرده است تا تمامی سوالات اینگونه را به درستی و با تخصص کافی مشاوران خود پاسخ دهد. با مراجعه به مشاوران الوند و استفاده از دانش ایشان می‌توانید جدیدترین متدهای برنامه ریزی درسی را آموخته و به وسیله آن به برنامه ریزی شخصی برای کنکور بپردازید. در راه پیاده‌سازی ابن برنامه، مشاوران الوند در کنار شما خواهند بود. برای مشاهده لیست بهترین مشاوران کنکور در شیراز کلیک کنید.

اهمیت درس ریاضی برای کنکور ریاضی و کنکور تجربی تا چه حد است؟

داوطلبین رشته تجربی می‌توانند از فرصت یادگیری ریاضی تحت نظر بهترین دبیر ریاضی در شیراز برای بهبود تراز و رتبه خود استفاده کنند؛ زیرا ممکن است سایر داوطلبین رشته تجربی یا انسانی از این درس مهم غافل شوند. پس شما می‌توانید به‌عنوان یک دانش‌آموز تجربی، با فراگیری ریاضی بهترین نتیجه را در کنکور کسب کنید.

اهمیت درس و دبیر ریاضی

دوره حضوری بگیریم یا آموزش خصوصی؟ هر کدوم چه مزایا و معایبی برای ریاضی کنکور دارد؟

هر یک از دوره‌های حضوری و آموزش خصوصی برای ریاضی کنکور مزایا و معایب خاص خود را دارند. در دوره‌های حضوری، می‌توانید مستقیما با مدرس در ارتباط باشید و سؤالات خود را مطرح کنید. همچنین، این دوره‌ها امکان یادگیری در محیط گروهی را در اختیار شما قرار می‌دهند و شما می‌توانید از تجربیات دیگران و فعالیت‌های گروهی بهره‌برداری کنید.

پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را هم از دست ندهید:  صفر تا صد تغییرات کنکور

از طرف دیگر، در آموزش خصوصی، مدرس برنامه آموزشی را بر اساس نیازها و قدرت‌های شما طراحی و اجرا می‌کند. همچنین، شما در این نوع آموزش انعطاف بیشتری در زمان‌بندی دارید؛ اما معمولا، هزینه آموزش خصوصی بیشتر از دوره‌های حضوری یا گروهی است.

یکی دیگر از محدودیت‌های کلاس خصوصی، عدم تجربه گروهی و مشارکت با سایر دانش‌آموزان است. در نهایت، انتخاب بین دوره حضوری و آموزش خصوصی بستگی به شرایط و ترجیحات شما دارد. مهم است که با توجه به زمان، هزینه، نیازها و سبک یادگیری خود تصمیم مناسبی بگیرید.

انتخاب کلاس آنلاین کنکور ریاضی در شیراز ، کلاس گروهی کنکور ریاضی در شیراز و یا کلاس خصوصی کنکور ریاضی در شیراز کاملا به سلایق و موقعیت های شما باز‌می گردد. بنابراین بسته به شرایط خود می‌توانید این تصمیم مهم را اتخاذ نمایید.

دبیر خصوصی ریاضی در شیراز

چطور بهترین اساتید برای تدریس ریاضی در شیراز را پیدا کنیم؟

برای ارزیابی عملکرد یک دبیر ریاضی خوب ، می‌توانید از روش‌ها و معیارهای زیر استفاده کنید:

 • ارزیابی مستقیم: حضور در کلاس و مشاهده فعالیت‌های دبیر می‌تواند ایده‌ای دقیقی از عملکرد و روش تدریس اساتید در اختیار شما قرار دهد.
 • ارزیابی محتوا و مواد آموزشی: بررسی محتوا و آیتم‌های آموزشی ارائه‌شده از سوی دبیر نیز تا حدی کیفیت تدریس او را مشخص می‌کند.
 • بازخوردگیری و نظرسنجی: می‌توانید از نظرات و بازخوردهای دانش‌آموزان قبلی اساتید برای ارزیابی و انتخاب بهترین دبیر ریاضی در شیراز کمک بگیرید.
 • مقایسه با سایر دبیران: مقایسه عملکرد و شیوه تدریس دبیر با توجه به روش آموزش سایر دبیران می‌تواند به شما ایده‌ای دقیق‌تر از کیفیت عملکرد او بدهد.

چرا هزینه های کلاس ریاضی کنکور در شیراز متوسط رو به بالا است؟

یکی از دلایل بالا بودن هزینه تدریس ریاضی، کیفیت آموزش است. معمولا، مؤسسات آموزشی ارائه‌کننده برنامه‌های آموزشی با کیفیتی که از مدرسان با تجربه و متخصص و منابع آموزشی خوب استفاده می‌کنند، هزینه بالاتری دارند.

هزینه کلاس ریاضی در شیراز

 به‌علاوه، هزینه‌های عملیاتی مربوط به اجاره مکان، تجهیزات آموزشی، کتاب‌ها و منابع آموزشی، حقوق مدرسان و نیروهای پشتیبانی و سایر هزینه‌های عملیاتی، می‌تواند باعث افزایش قیمت کلاس‌ها شود. هر چند این هزینه‌ها در مقابل کیفیت آموزش و استفاده از بهترین اساتید ریاضی در شیراز قابل‌توجه نیست.

 جمع‌بندی

آموزش ریاضی تحت نظر بهترین دبیر ریاضی در شیراز یکی از کارهای ظریف و تخصصی است که به مهارت خاصی نیاز دارد. شما می‌توانید با مراجعه به آموزشگاه‌های برتر، از تدریس بهترین اساتید مجرب و حرفه‌ای بهره‌مند شوید و علاوه بر موفقیت در آزمون‌های مدرسه، در کنکور نیز رتبه خوبی کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *