لیست بهترین کلاس های برتر هنر در شیراز + آدرس کامل

آخرین بروزرسانی: 24 تیر 1403
بهترین کلاس کنکور هنر شیراز

آنچه در این مطلب می خوانید

معرفی بهترین کلاس کنکور هنر در شیراز + شماره تماس

پابلو پیکاسو، هنرمند اسپانیایی، هنر را اینگونه می‌بیند:

“هر کودکی یه هنرمند است. مشکل اینجاست که وقتی بزرگ شد هنرمند بماند.”

قطعا همه دوست دارند تا فرزندانی هنرمند با روحی لطیف را به جامعه تحویل دهند اما یک خان جدی بر سر راه همه وجود دارد و آن خان چیزی نیست جز کنکور!

انتخاب بهترین کلاس کنکور هنر شیراز ، می‌تواند دغدغه بسیاری از داوطلبان کنکور و خانواده‌هایشان باشد. با توجه به تنوع موسسات کنکوری و اساتید مختلف، انتخاب بهترین موسسه کنکور هنر در شیراز در مسیر موفقیت در این آزمون اهمیت زیادی دارد.

اگر به دنبال کلاس کنکور هنر در شیراز و دیگر رشته ها هستید به مقاله کلاس کنکور در شیراز سری بزنید.

 

چرا باید بهترین موسسه کنکور هنر در شیراز را برای موفقیت در کنکور هنر را انتخاب کنیم؟

کنکور هنر، یکی از آزمون‌های مهم و سرنوشت‌ساز برای داوطلبانی است که قصد دارند در رشته‌های هنری ادامه تحصیل دهند. این آزمون، با توجه به ضرایب دروس و تنوع مواد امتحانی، چالش‌های خاص خود را به‌همراه دارد. بنابراین نیاز است تا مشاوران و کلاس های کنکور هنر داشته باشید تا در این مسیر دشوار شما را یاری کنند.

کلاس کنکور هنر در شیراز

شرکت در کلاس کنکور هنر، می‌تواند به شما در موارد زیر کمک کند:

 • یادگیری اصولی و عمیق مفاهیم کنکور هنر: در کلاس‌های کنکور، اساتید مجرب و متخصص به شما در فهم عمیق و اصولی مطالب درسی کمک می‌کنند.
 • برنامه‌ریزی و مدیریت زمان در کنکور هنر: برنامه‌ریزی درسی و مدیریت زمان در کنکور بسیار مهم است. در کلاس‌های کنکور، برنامه‌ریزی منسجمی به شما ارائه می‌شود و یاد می‌گیرید چگونه زمان خود را در جلسه، به‌بهترین نحو مدیریت کنید.
 • تمرین و تست‌زنی برا امادگی کنکور هنر: تست‌زنی، یکی از مهم‌ترین بخش‌های آمادگی برای کنکور است. در کلاس‌های کنکور، با انواع تست‌های مختلف آشنا می‌شوید و مهارت تست‌زنی خود را ارتقا می‌دهید.
 • افزایش اعتماد به نفس در پشت سر گذاشتن کنکور هنر: شرکت در کلاس کنکور و رقابت با سایر داوطلبان، به شما در افزایش اعتماد به‌ نفس و آمادگی بیشتر برای کنکور کمک می‌کند.

آموزشگاه الوند، به عنوان یکی از بهترین موسسات کنکور هنر در شیراز ، می‌تواند شما را در مسیر موفقیت در این آزمون یاری کند. این آموزشگاه دخترانه واقع در شیراز، زرهی، کوچه 60، انتهای کوچه، جنب مهدیه، یکی از بهترین آموزشگاه‌ها برای کنکور هنر است. بااستفاده از شماره تلفن 07138229550، می‌توانید جهت ثبت‌نام و اطلاع از تخفیف‌ها، با کارشناسان این مجموعه ارتباط برقرار کنید.

موسسات کنکور هنر در شیراز

برای موفقیت در کنکور هنر باید بر روی چه دروسی تمرکز کنیم؟

دروس تخصصی کنکور هنر، دارای دسته‌ متنوع از دروسی است که دانشجویان برای ورود به دانشگاه‌های هنر باید آن‌ها را بگذرانند و به نمره‌ قابل‌قبولی دست پیدا کنند. این دروس، علاوه‌بر دروس عمومی که هر دانشجو باید پیش از ورود به رشته‌ موردنظر خود بگذراند، شامل دروس تخصصی همچون درک عمومی هنر، درک عمومی ریاضی و فیزیک، ترسیم فنی و خلاقیت‌های تصویری و تجسمی است. تمام این دروس، توسط بهترین اساتید در بهترین موسسه کنکور هنر شیراز ارائه می‌شوند.

پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را هم از دست ندهید:  پاسخ تمرین کتاب زبان انگلیسی + pdf رایگان

در کنار دروس تخصصی، دروس عمومی نیز وجود دارند که همه دانشجویان باید آن‌ها را بگذرانند و به رتبه مورد نیاز دست پیدا کنند. این دروس شامل موارد زیر هستند:

 • زبان و ادبیات فارسی
 • زبان عربی
 • دین و زندگی و زبان انگلیسی

با گذراندن این دروس در کنار موارد تخصصی و مطالعه دقیق آن‌ها، رتبه تک‌رقمی کنکور هنر را از آن خود کنید.

جالب اینجاست که موسسه کنکور هنر الوند در شیراز، دوره های رایگان و غیررایگان کنکور هنر را در دسترس تمامی داوطلبان کنکور قرار داده است. این دوره های کنکور هنر شامل موارد زیر است.

 1. کلاس گرافیک در شیراز
 2. کلاس نقاشی در شیراز
 3. کلاس ترسیم فنی در شیراز
 4. کلاس تاریخ و هنر در شیراز

دوره کلاس کنکور هنر شیراز - آموزشگاه الوند

با شرکت در کلاس کنکور هنر در شیراز چه مزایایی در انتظار شماست؟

شرکت در کلاس کنکور هنر در شیراز، می‌تواند به شما مزایای زیادی ارائه دهد. در این بخش، به برخی از این مزایا اشاره می‌شود.

۱. آمادگی بهتر

کلاس کنکور هنر در شهر شیراز آموزش‌هایی را ارائه می‌دهد که به شما برای کسب آمادگی جهت شرکت در آزمون کنکور هنر کمک می‌کند. این آموزش‌ها، شامل راهکارها، تمرینات و مطالب مرتبط با هر یک از دروس تخصصی و عمومی کنکور می‌شود.

۲. راهنمایی تخصصی

با حضور در کلاس‌های کنکور هنر، از تجربیات و دانش اساتید متخصص در زمینه‌های مختلف دروس هنر بهره‌مند می‌شوید. این اساتید، می‌توانند به شما در فهم بهتر مباحث و حل مسائل مربوط به هنر کمک کنند.

۳. ایجاد انگیزه

حضور در کلاس کنکور هنر در شیراز و هم‌فکری با دیگران که هدف مشترکی را دنبال می‌کند، می‌تواند انگیزه و انرژی شما را بالا ببرد و به شما اعتمادبه‌نفس بیشتری برای موفقیت در کنکور بدهد.

۴. تمرین و تکرار

کلاس‌های کنکور هنر، به شما فرصتی می‌دهند تا تمرینات و تکرارهای لازم را در موارد مختلف هنری انجام دهید. این امر، به بهبود مهارت‌های شما کمک می‌کند.

بهترین کلاس های کنکور هنر در شیراز

آموزشگاه کنکور الوند

آموزشگاه کنکور الوند

آدرس: شیراز، خیابان قدوسی شرقی، خیابان صداسیما، آموزشگاه کنکور الوند

آموزشگاه الوند، بهترین کلاس کنکور هنر در شیراز

انتخاب کلاس کنکور الوند، برای آمادگی در کنکور هنر مزایای بسیاری را به‌همراه دارد. این کلاس، با ارائه‌ برنامه‌های آموزشی تخصصی و کارآمد، دانش‌آموزان را برای موفقیت در آزمون کنکور هنر آماده می‌کند. مزایای انتخاب کلاس کنکور الوند، عبارتند از:

 • مربیان مجرب: در آموزشگاه کنکور الوند، مربیان و اساتید متخصص و با تجربه‌ای در زمینه‌ هنر فعالیت می‌کنند که می‌توانند به دانش‌آموزان در فراگیری مفاهیم و مهارت‌های هنری کمک کنند.
 • برنامه‌ آموزشی جامع: این مجموعه، با توجه به دروس و مباحث موردنیاز برای آزمون کنکور هنر، برنامه‌های آموزشی جامع و متنوعی ارائه می‌دهد.
 • محیط آموزشی مطلوب: آموزشگاه کنکور الوند، با فراهم‌کردن یک محیط آموزشی مناسب و دوستانه، به دانش‌آموزان انگیزه و انرژی لازم برای مطالعه و پیشرفت را می‌دهد.
پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را هم از دست ندهید:  معرفی دانشگاه های ایران

درنتیجه، انتخاب بهترین موسسه کنکور هنر شیراز یعنی مجموعه الوند می‌تواند گزینه‌ای‌ مناسب برای دانش‌آموزانی باشد که به‌دنبال موفقیت در کنکور هنر هستند.

علاوه بر کنکور هنر، این آموزشگاه در زمینه دیگر رشته های تحصیلی نیز دوره ها و آموزش های بسیار کارآمدی دارد. برای یافتن بهترین دبیر شیمی کنکور در شیراز کلیک کنید.

چگونه در آموزشگاه کنکور الوند ثبت‌ نام کنیم؟

برای ثبت‌نام حضوری در آموزشگاه الوند، کافی است به این آدرس مراجعه کنید: شیراز، قدوسی شرقی، خیابان صداوسیما، آموزشگاه کنکور الوند.

در صورت تمایل به ثبت‌نام آنلاین در هر دوره یا درس، به دپارتمان مربوطه در وب‌سایت الوند مراجعه کنید. (مشاهده همه دپارتمان ها و دوره ها) سپس، با ورود به حساب کاربری خود و با انتخاب دوره مدنظر، هزینه نهایی را پرداخت نمایید. با این روش ساده، به‌راحتی و بدون نیاز به حضور در موسسه، در دوره‌های مختلف شرکت کنید. با ثبت‌نام، می‌توانید از خدمات متنوع آموزشی موسسه الوند بهره‌مند شوید.

اگر به دنبال کلاس کنکور آنلاین در شیراز هستید، مطمئناً کلاس های آنلاین آموزشگاه الوند برای شما انتخابی مناسب است.

برترین اساتید و مدرسان آموزشگاه الوند

در پایین برخی از اساتید و مدرسان برتر آموزشگاه الوند ذکر شده اند که شما می‌توانید با کلیک بر روی آنها به صفحه هر کدام از آنها منتقل شوید.

اگر قبل از خرید هرگونه سوال یا ابهامی دارید می‌توانید با شماره تماس های زیر در ارتباط باشید.

آموزشگاه کنکور بازتاب​

این آموزشگاه، یکی از بهترین‌ کلاس های کنکور هنر در شیراز است که در آدرس شیراز، نیایش، بلوار نیایش، خ بهارنو قرار دارد.

این آموزشگاه نیز مانند بازتاب یکی از بهترین‌های کنکور هنر است. برای ثبت نام در آن، لازم است به آدرس شیراز، خیابان قصردشت، کوچه 40 مراجعه کنید.

مخاطبان اصلی اساتید در کلاس کنکور هنر چه کسانی هستند؟

مخاطبان اصلی اساتید بهترین موسسه هنر در شیراز، داوطلبانی هستند که قصد دارند در رشته‌های هنری در دانشگاه ادامه تحصیل ‌دهند. این داوطلبان، به‌طور کلی به دو دسته تقسیم می‌شوند:

1. داوطلبانی که در پایه دوازدهم تحصیل می‌کنند

این داوطلبان، به‌دنبال یادگیری عمیق و اصولی مطالب درسی هستند تا بتوانند در کنکور هنر رتبه خوبی کسب کنند.

2. داوطلبانی که فارغ‌التحصیل شده‌اند

این داوطلبان، در پی مرور و جمع‌بندی مطالب درسی، تمرین و تست‌زنی هستند تا بتوانند در کنکور هنر رتبه خود را ارتقا دهند.

اساتید کنکور هنر، با برگزاری آزمون‌های آزمایشی منظم و ارائه نکات و تکنیک‌های تست‌زنی به این داوطلبان کمک می‌کنند تا در کنکور موفق شوند.

پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را هم از دست ندهید:  معرفی 5 تا از بهترین اساتید و دبیر ریاضی در شیراز در سال 1403

کلاس کنکور هنر برای چه کسانی است؟!

چند نوع کلاس کنکور داریم؟

در شیراز، انواع مختلفی از کلاس‌های کنکور هنر وجود دارد که می‌توانند برای دانش‌آموزانی که به‌دنبال دوره‌های آنلاین یا کلاس‌های گروهی هستند، انتخاب‌های مناسبی باشند. این انواع کلاس‌ها، عبارتند از:

کلاس‌های آنلاین

باتوجه‌به روند رو به رشد فناوری و اینترنت، کلاس‌های آنلاین به‌عنوان یک گزینه محبوب برای آموزش و آمادگی کنکور هنر در شیراز جلب توجه کرده‌اند. این کلاس‌ها، از طریق پلتفرم‌های آنلاین برگزار می‌شوند.

کلاس کنکور هنر در شیراز به صورت گروهی

این نوع کلاس‌ها، برای دانش‌آموزانی که از تعامل با همسالان خود و یادگیری در محیط گروهی استقبال می‌کنند، مناسب است. در این کلاس‌ها، یک مربی یا استاد توانایی ارائه‌ آموزش را به گروهی از دانش‌آموزان می‌دهد و آن‌ها از تبادل ایده‌ها و رفع اشکالات یکدیگر بهره می‌برند.

کلاس‌های خصوصی

این نوع کلاس‌ها، به دانش‌آموزان فرصتی برای دریافت آموزش شخصی‌تر و تمرکز بیشتر بر روی نیازهای خود اعطا می‌کنند. با این حال، به‌دلیل هزینه‌های بالایی که دارند معمولا کمتر انتخاب می‌شوند.

دانش‌آموزان می‌توانند با توجه به نیازها و ترجیحات شخصی خود، بین این کلاس‌ها، گزینه مناسب را انتخاب کنند. آموزشگاه الوند تمامی کلاس های کنکور رشته هنر در شیراز را به طور تخصصی ارائه می‌کند. برای استفاده از این کلاس ها کافی است با شماره های ما تماس داشته باشید.

ملزومات کلاس کنکور هنر

نکات مهم برای موفقیت در کنکور هنر

برای موفقیت در کنکور هنر، برخی نکات مهم و کلیدی وجود دارد که توجه‌ به آن‌ها، می‌تواند به موفقیت دانش‌آموزان کمک کند. این نکات، عبارتند از:

1. تمرکز بر تمرین و تکرار

برای موفقیت در کنکور هنر، تمرین و تکرار از اهمیت بالایی برخوردار است.

2. آشنایی با مفاهیم کنکور هنر

دانش‌آموزان، باید با مفاهیم اساسی کنکور هنر آشنا باشند تا بتوانند به‌خوبی به سوالات پاسخ دهند.

3. مطالعه‌ دقیق کتب و منابع مرتبط

مطالعه‌ کتب و منابع مرتبط با هنر، به دانش‌آموزان یاری می‌رساند تا درک عمیق‌تری از سوالات کنکور پیدا کنند.

باتوجه‌به این نکات، دانش‌آموزان می‌توانند بهترین استراتژی‌ها را برای موفقیت در کنکور هنر انتخاب کنند و به نتایج مطلوب موردنظر خود برسند.

 

تمرین و تکرار اصولی برای کنکور رشته هنر

 

جمع‌بندی

کلاس کنکور هنر در شیراز، با ارائه‌ برنامه‌های آموزشی تخصصی و متنوع، دانش‌آموزان را برای آزمون کنکور هنر آماده می‌کند. این کلاس‌ها، با استفاده از مربیان مجرب و محیط آموزشی مطلوب، به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا مهارت‌های هنری خود را بهبود بخشند و به بهترین شکل ممکن، با آزمون کنکور روبرو شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *