کلاس کنکور آنلاین آموزشگاه کنکور الوند در سال 1403

امروزه، موضوع برگزاری کلاس‌های کنکور به‌صورت آنلاین یا حضوری به مسئله‌ای جدی تبدیل شده است که مباحث زیادی پیرامون آن مطرح می‌شود. برخی متخصصین، مدافع برگزاری کلاس آنلاین کنکور هستند و مزایای زیادی برای آن قائلند.

در مقابل، برخی افراد بر این عقیده‌اند که باید کلاس‌های کنکور و آموزش‌ها به‌صورت حضوری برگزار شوند و معلم و دانش آموزان در کلاس حضور پیدا کنند. واقعیت این است که مزایای متعدد کلاس‌های کنکور آنلاین سبب شده است که بسیاری از افراد متخصص با برگزاری این کلاس‌ها به‌صورت آنلاین موافق باشند.

روند شرکت در این کلاس کنکور ها از زمان همه گیری کرونا ویروس نیز بیشتر هم شده است.

در صورتی که تمایل به شرکت در این دوره ها دارید، حتما همین حالا اقدام کنید.

Learning amico - کلاس کنکور آنلاین آموزشگاه کنکور الوند در سال 1403

به عنوان دوره ها دقت کنید

ممکن است بعضی از دوره ها به صورت حضوری - آنلاین یا کاملا حضوری نیز برگزار شوند.

کلاس کنکور آنلاین تجربی

برترین کلاس کنکور های آنلاین رشته تجربی

کلاس کنکور آنلاین ریاضی

برترین کلاس کنکور های آنلاین رشته ریاضی

کلاس کنکور آنلاین انسانی

برترین کلاس کنکور های آنلاین رشته انسانی

اساتید متخصص و مجرب آموزشگاه الوند را بیشتر بشناسید!

سوالات متداول شما دانش آموزان قبل از شرکت در کلاس کنکور آنلاین

کلاس های آنلاین چطور برگزار می‌شوند؟ به صورت دوره از قبل ضبط شده یا زنده برگزار می‌شوند؟

کلاس ها کاملا به صورت آنلاین در فضای اسکای روم برگزار می‌شوند و استاد مستقیم تدریس میکنه و پشتیبان های علمی در کنار استاد هستند و رفع اشکال می‌کنند.

بله ویدیو خود کلاس ها که کامل در دسترس دانش آموزان و شرکت کنندگان قرار میگیره تا یه تایم خاص، جزوه آموزشی کاملا به روزی هم همراه با آموزش ها در اختیار شما قرار میگیره.

چه مدرس چه پشتیبان های علمی مستقیما چه سر کلاس های آنلاین چه توی گروه های درسی که توی واتساپ یا روبیکا یا…. تشکیل میشه حضور دارند و شما می‌تونید با اون ها سوالات خودتون رو مطرح کنید.

برای ورود به کلاس ها نیاز فقط به اینترنت هست. هم با موبایل میشه هم با دسکتاپ. بهتره برای دیدن بهتر از دسکتاپ استفاده کرد اما با موبایل هم کاملا در دسترس هست.

 

مؤسس مجموعه آموزشی الوند جناب آقای خشایار خسروی با بیش از 27 سال سابقه تدریس حرفه ای از سال 1393 تا کنون با مدیریت سرکارخانم شبنم دیانت به همراه جمعی از اساتید مجرب و مشاورین حرفه ای دست در دست هم برای موفقیت دانش آموزان در تلاشند.

از افتخارات این مجموعه، داشتن بیش از 1000 قبولی در رشته های پزشکی و مهندسی دانشگاه های معتبر است.

برای درک بهتر این موضوع فقط کافیست با ما تماس بگیرید تا کمی اعتماد شما را بهتر بتوانیم جلب کنیم!

تلفن تماس: 07138229550

 

بحث مشاوره کاملا جدا هست و معمولا مشاور برای تمام دروس و نحوه صحیح خواندن دروس، تست زنی درست و… مشاوره میده، اما با شرکت در کلاس کنکور آنلاین الوند همه شرکت کنندگان یه پشتیبان علمی دارند که میتونند ازش سوال بپرسند.

چرا کلاس کنکور آنلاین؟

چه دلیلی وجود داره توی کلاس کنکور آنلاین الوند شرکت کنم؟

قیمت اقتصادی

قیمت مناسب تر به نسبت جزئیات مطرح شده در کلاس ها و کاهش هزینه رفت و آمد نسبت به کلاس حضوری.

امکان تدریس برترین اساتید کشور!

شما در شهر خودتان محدود به اساتید شهر خودتان هستید، اما در کلاس کنکور آنلاین به هیچ وجه!

صرفه جویی در زمان.

برای سال آخری که همه درساش رو هنوز کامل نخونده حتی 1 ساعت هم یه ساعته! با کلاس آنلاین از وقتت بهینه استفاده کن.

آپدیت لحظه ای

شاید همین فردا قوانین تست زنی یه تغییری کرد! توی کلاس کنکور آنلاین به صورت لحظه ای مدرس به شما همه جزئیات رو میگه.

همراهی همیار درسی

چی بهتر از یک پشتیبان و همیار درسی که همیشه کنار شما باشه و به بهترین شکل بهتون آموزش بده؟

برگزاری آزمون آنلاین

با آزمون های آنلاین و تست های متعدد، میزان تبحر و متخصص خود را مدام سنجیده و بهبود بدهید!

روز شمار نوبت دوم کنکور

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

افتخارات و نتایج درخشان کنکور 1402 در آموزشگاه الوند

رتبه های برتر کنکور 1402

چرا در حال حاضر استفاده از کلاس‌های کنکور آنلاین اهمیت پیدا کرده است؟

اهمیت کلاس کنکور آنلاین

موضوع شرکت در کلاس‌های کنکور به‌صورت حضوری یا آنلاین یکی از مسائل چالش‌برانگیزی است که دغدغه‌های زیادی را برای والدین و دانش آموزان ایجاد کرده است. در سال‌های اخیر، پیشرفت تکنولوژی، اینترنت و ابزارهای ارتباط جمعی موجب افزایش اهمیت برگزاری کلاس آنلاین کنکور شده است. با استفاده از ابزارهای ارتباطی مانند ویدئوکنفرانس، چت گروهی و سامانه‌های آموزش آنلاین، امکان برقراری ارتباط مستقیم بین معلمان و دانش‌آموزان فراهم شده است. این روش‌ها به دانش‌آموزان امکان می‌دهند تا در محیطی امن‌ درس بخوانند.

علاوه بر این، شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان باعث شده است که حضور در کلاس‌های حضوری، محدود و یا غیرممکن شود و به همین دلیل استفاده از کلاس‌های کنکور آنلاین به یک جایگزین مناسب تبدیل شده است. این روش، به دانش آموزان امکان می‌دهد که در خانه بمانند و به‌صورت آنلاین درس بخوانند و درگیر محدودیت‌های مکانی و زمانی نباشند.
تماس برای مشاوره رایگان کلاس کنکور آنلاین

دسترسی فهرست مطالب

برگزاری کلاس آنلاین کنکور چگونه می‌تواند بر موفقیت دانش آموزان در کنکور تأثیر بگذارد؟

از نظر بسیاری از افراد، کلاس‌های کنکور تنها راه گذشتن از سد کنکور و قبولی در دانشگاه هستند. از‌همین‌رو، بسیاری از افراد تمایل دارند که در این کلاس‌ها شرکت کنند؛ اما مسئله مهم این است که آیا همه دانش‌آموزان به امکانات آموزشی برتر و اساتید مجرب دسترسی دارند؟ آیا همه می‌توانند از مشاورین مجرب برای تنظیم یک برنامه دقیق برای درس خواندن کمک بگیرند؟ پاسخ همه این سؤالات ما را به سمت اهمیت برگزاری کلاس‌های کنکور آنلاین هدایت می‌کند.

با استفاده از این نوع کلاس‌ها، شما می‌توانید از هر کجای کشور و در هر مکانی به اساتید برتر دسترسی داشته باشید. با شرکت در کلاس آنلاین کنکور، امکان کمک گرفتن از مشاورین مجرب برای برنامه‌ریزی دقیق کنکور برای همگان فراهم خواهد شد. چراکه حضور یک مشاور یا مدرس باتجربه مسلط به سوالات کنکور به آن‌ها کمک می‌کند که با اعتمادبه‌نفس و آگاهی بیشتری در جلسه کنکور حضور پیدا کنند.

کلاس کنکور آنلاین الوند
کلاس کنکور آنلاین الوند

یکی دیگر از دلایل اهمیت کلاس‌های کنکور آنلاین، امکان برگزاری کلاس‌ها در محیط آرام و امن منزل است که تأثیر زیادی در تقویت روحیه و دوری از استرس دارد. با در نظر گرفتن همه این جوانب، شرکت در کلاس‌های کنکور آنلاین یک گزینه بی‌نظیر برای موفقیت در کنکور خواهد بود.

شرکت در کلاس آنلاین کنکور چه مزایایی دارد؟

پس از آگاهی از اهمیت برگزاری کلاس آنلاین کنکور این سوال مطرح می‌شود که شرکت در این نوع کلاس‌ها چه مزایایی می‌تواند داشته باشد؟

آیا حضور در این نوع کلاس‌ها برای همه دانش آموزان مناسب است؟ آیا کارشناسان شرکت در این کلاس‌ها را توصیه می‌کنند؟ بهتر است بدانید که امروزه، بیشتر مدرسین مجرب و اساتید به دلایلی که در ادامه به آن اشاره خواهد شد، برگزاری کلاس کنکور به‌صورت آنلاین را به دانش آموزان خود توصیه می‌کنند.

در ادامه به بررسی مزایا و محاسن برگزاری کلاس کنکور آنلاین می‌پردازیم.

عدم محدودیت در مکان برگزاری کنکور

یکی از مزایای برگزاری کلاس‌های کنکور آنلاین، عدم محدودیت در مکان برگزاری آن‌ها است. درحالی‌که در کلاس‌های حضوری، دانش آموزان باید در محل برگزاری کلاس حاضر شوند و در بعضی مواقع برای این منظور نیاز به صرف زمان زیاد دارند. در‌حالی‌که با کلاس‌های کنکور آنلاین، دانش آموزان می‌توانند از هر مکانی که دسترسی به اینترنت داشته باشند، درس بخوانند.

boy online lesson laptop 1048944 2790362 - کلاس کنکور آنلاین آموزشگاه کنکور الوند در سال 1403

این امر، به دانش آموزان کمک می‌کند که در خانه و در شهر خود بدون اینکه نیاز به حضور فیزیکی در محل برگزاری کلاس داشته باشند، درس بخوانند. این موضوع برای دانش‌آموزانی که در مناطق دورافتاده یا شهرستان‌های کوچک‌تر زندگی می‌کنند یا دسترسی آن‌ها به موسسات برتر محدود است، بسیار مفید خواهد بود. به‌این‌ترتیب، کلاس‌های کنکور آنلاین با عدم محدودیت در مکان برگزاری، امکاناتی را برای دانش آموزان فراهم می‌کنند تا در هر مکانی که باشند، از برترین اساتید و برنامه‌های آموزشی بهره‌مند شوند.

در مورد همین موضوع مهم در صفحه کلاس کنکور در شیراز نیز صحبت کردیم. 

دیگر مزایای کلاس کنکور آنلاین

در ادامه مهم ترین مزایای کلاس کنکور آنلاین را برای شما شرح دادیم.

time flies rafiki - کلاس کنکور آنلاین آموزشگاه کنکور الوند در سال 1403

انعطاف‌پذیری زمانی

کلاس‌های کنکور آنلاین، امکان انتخاب زمان مناسب برای دانش آموزان را فراهم می‌کند. این کلاس‌ها به داوطلبین اجازه می‌دهند که برنامه درسی خود را با توجه به شرایط فردی و تقویت نقاط ضعف خود تنظیم کنند. همچنین، این امکان را در اختیار والدین قرار می‌دهد که بر برنامه درسی فرزندان خود نظارت داشته باشند و آن را بر اساس زمان‌هایی که برایشان مناسب است، مدیریت کنند.

Money motivation bro 1 - کلاس کنکور آنلاین آموزشگاه کنکور الوند در سال 1403

صرفه‌جویی در هزینه‌ها

برگزاری کلاس‌های کنکور آنلاین همچنین می‌تواند منجر به ‌صرفه‌جویی در هزینه‌ها شود. در کلاس‌های حضوری، دانش آموزان علاوه بر هزینه‌های آموزشی، باید هزینه‌های مربوط به حمل‌ونقل و سایر هزینه‌های مرتبط با حضور در محل برگزاری کلاس را نیز بپردازند؛ اما با کلاس‌های کنکور آنلاین، بسیاری از این هزینه‌ها کاهش می‌یابند.

با کمی تحقیق به‌خوبی مشخص می‌شود که در مجموع، شرکت در کلاس آنلاین کنکور موجب صرفه‌جویی حداقل 50 درصدی در هزینه‌ها می‌شود. این موضوع برای افرادی که با محدودیت‌های مالی مواجه هستند، اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. چراکه می‌توانند با کمترین هزینه به بهترین امکانات آموزشی دسترسی داشته باشند. لذا، این امر، یکی از دلایل محبوبیت استفاده از کلاس‌های کنکور آنلاین است.

Teacher student bro - کلاس کنکور آنلاین آموزشگاه کنکور الوند در سال 1403

  اصولی بودن تدریس مطالب در کلاس‌های آنلاین

توجه به این حقیقت که کلاس‌های کنکور آنلاین، بیشتر به‌صورت حرفه‌ای و با رعایت اصول آموزشی برگزار می‌شوند نیز اهمیت زیادی دارد. اساتیدی که در این حوزه فعالیت می‌کنند، به‌خوبی متوجه هستند که برخی از دروس نیاز به پیش‌نیاز دارند؛ لذا، به این موضوع توجه می‌کنند. این در حالی است که در کلاس‌های حضوری، ممکن است اهمیت کافی به رعایت اصول آموزشی داده نشود.

به‌علاوه، در کلاس آنلاین کنکور معلمان بیشتر به توانایی‌های هر دانش‌آموز و تناسب آموزش‌ها به سطح دانش هر یک از آن‌ها اهمیت می‌دهند. در مجموع، بسیاری از افراد با مقایسه کلاس‌های کنکور آنلاین و حضوری، انتخاب کلاس‌های آنلاین را گزینه مطلوب‌تری می‌دانند.

Teachers Day amico - کلاس کنکور آنلاین آموزشگاه کنکور الوند در سال 1403

  امکان دسترسی به برترین اساتید حتی از راه دور و برقراری عدالت آموزشی 

کلاس‌های آنلاین امکان دسترسی بهتر به کلاس‌ها و فرصت‌های آموزشی برابر را برای همه داوطلبین کنکور فراهم کرده و به ایجاد عدالت آموزشی کمک می‌کنند. این روش آموزش به همه افراد، بدون توجه به مکان زندگی یا محدودیت‌های جغرافیایی، امکان شرکت در کلاس‌های اساتید برتر و بهره‌برداری از دانش آن‌ها را فراهم خواهد کرد.

با استفاده از کلاس‌های آنلاین، داوطلبان می‌توانند از هرکجا که به اینترنت دسترسی دارند، در کلاس حضور پیدا کنند. این به معنای این است که دیگر فاصله جغرافیایی مانع حضور در کلاس نخواهد بود و افراد می‌توانند به‌راحتی در کلاس‌هایی که بهترین مدرسان شرکت کنند. در مجموع، دانش‌آموزان ساکن در مناطق دورتر از مراکز آموزشی می‌توانند با حضور در این کلاس‌ها از کیفیت آموزش و دانش بهترین مدرسان بهره‌مند شوند.

صرفه‌جویی قابل‌توجه در وقت

حتما این جمله را شنیده‌اید که وقت طلاست! این جمله برای داوطلبین کنکور اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. چراکه هر لحظه می‌تواند برای آن‌ها سرنوشت‌ساز باشد. بنابراین، به چرات می‌توان گفت که یکی دیگر از مزایای شرکت در کلاس‌های آنلاین، صرفه‌جویی در زمان داوطلبان است. با حضور در چنین کلاس‌هایی دیگر لازم نیست که در شهرهای شلوغ و پر تردد مسافت زیادی را برای رسیدن به کلاس هدر دهید و می‌توانید از زمان خود برای درس خواندن بیشتر استفاده کنید.

 کاهش نیاز به تردد و درگیر شدن در ترافیک کلان شهرها

شرکت در کلاس‌های آنلاین منجر به کاهش نیاز به تردد و درگیر شدن در ترافیک کلان شهرها می‌شود. ترافیک شهری می‌تواند باعث ضایع شدن زمان و افزایش استرس دانش آموزان شود. با شرکت در کلاس‌های آنلاین، نیازی به رفت‌وآمد در خیابان‌های پرتردد نخواهید داشت.

shiraz traffic - کلاس کنکور آنلاین آموزشگاه کنکور الوند در سال 1403

این مزیت به‌ویژه برای افرادی که در شهرهای بزرگ زندگی می‌کنند و معمولا با ترافیک شلوغ روبرو هستند، مفید است. شما می‌توانید وقتی‌که قبلا صرف تردد می‌شد را به درس خواندن اختصاص دهید. علاوه بر این، کاهش تردد و ترافیک در شهرها به‌منظور حضور در کلاس‌های آنلاین منجر به کاهش آلودگی هوا و مصرف سوخت نیز می‌شود.

امکان استفاده مکرر از مطالب تدریس شده با ضبط مطالب آموزشی

یکی دیگر از مزیت‌های شرکت در کلاس‌ آنلاین کنکور این است که می‌توانید مطالب آموزشی را ضبط کرده و در آینده از آن‌ها استفاده کنید. در حقیقت، با ضبط مطالب آموزشی، شما می‌توانید هر زمانی که به مطالب نیاز دارید به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

امکان نظارت والدین بر شیوه و روند تدریس

در کلاس‌های آنلاین، معمولا والدین امکان نظارت بر شیوه و روند تدریس را دارند. با فعالیت در محیط آنلاین، والدین می‌توانند به‌راحتی دسترسی به محتوای آموزشی داشته باشند و به‌صورت مستقیم مشاهده کنند که معلمان چگونه مطالب را تدریس می‌کنند.

در برخی پلتفرم‌های آموزشی آنلاین، امکان ایجاد حساب کاربری برای والدین وجود دارد. این نوع حساب کاربری به والدین اجازه می‌دهد که به محتوا و فعالیت‌های کلاس دسترسی داشته باشند. آن‌ها می‌توانند مطالب درسی را مشاهده کنند، روند کلاس را زیر نظر بگیرند و در صورت نیاز با معلمان در ارتباط باشند و با معلمان در مورد پیشرفت و عملکرد تحصیلی فرزندان خود در کلاس آنلاین صحبت کنند.

Parental supervision on kunkor online calss - کلاس کنکور آنلاین آموزشگاه کنکور الوند در سال 1403

 امکان طبقه‌بندی و فشرده‌سازی مطالب

شرکت در کلاس‌ آنلاین کنکور، روشی موثر برای دانش‌آموزانی است که علاقه‌ای به مطالعه مباحث طولانی و جزئیات دقیق ندارند. در این کلاس‌ها، مطالب آموزشی به‌صورت خلاصه و مفید ارائه می‌شود و وقت شما تلف نخواهد شد. در مقابل، شرکت در کلاس‌های حضوری ممکن است وقت زیادی از شما بگیرد.

دسترسی بهتر به منابع آموزشی عالی

یکی از مزایای کلاس‌های آنلاین، دسترسی به منابع آموزشی عالی است. در این کلاس‌ها، معمولا از منابع آموزشی متنوعی استفاده می‌شود که به‌طورمعمول در دسترس دانش‌آموزان برتر قرار دارند. منابع دیجیتال، سیستم‌های آموزشی آنلاین و منابع تعاملی از جمله این ابزارهایی هستند که به شما امکان می‌دهند که به‌راحتی به محتوا و منابع درسی دسترسی پیدا کنید. با حضور در چنین کلاس‌هایی می‌توانید به کتاب‌های الکترونیکی، مقالات، ویدئوهای آموزشی و منابع آنلاین دیگر در هر زمان و هر مکانی دسترسی داشته باشید.

همچنین، در سیستم‌های آموزشی آنلاین امکان دسترسی به منابع تعاملی مانند نرم‌افزارهای شبیه‌سازی، تمرینات تعاملی و نرم‌افزارهای آموزشی خاص برای داوطلبین فراهم می‌شود. در این‌صورت، دانش آموزان می‌توانند به‌صورت فعال در فرایند یادگیری شرکت کنند. این منابع آموزشی عالی و متنوع به شما کمک می‌کنند که مفاهیم را بهتر و به‌صورت جامع درک کنید و یادگیری بهتری داشته باشید.

تنوع بالا در کلاس کنکور آنلاین
تنوع بالا در کلاس کنکور آنلاین

امکان برقراری ارتباط با سایر دانش آموزان در کلاس‌های آنلاین گروهی

یکی دیگر از مهم‌ترین مزایای کلاس‌های آنلاین گروهی، امکان برقراری ارتباط با سایر دانش‌آموزان است. در این کلاس‌ها، شما می‌توانید با دیگران در یک محیط مجازی در ارتباط باشید و به‌صورت گروهی در فعالیت‌ها و تمرین‌ها شرکت کنید. این ارتباطات به شما کمک می‌کنند که تجربیات و دانش خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، سؤالات خود را مطرح کرده و در پروسه یادگیری با یکدیگر همکاری کنید.

با برقراری ارتباط با سایر دانش‌آموزان، می‌توانید از نظرات و دیدگاه‌های متنوع بهره ببرید و به‌صورت تعاملی با یکدیگر در مورد مطالب درسی بحث و تبادل نظر کنید. این تعاملات به درک بهتر مفاهیم درسی کمک خواهند کرد.

امکان استفاده از ابزارهای آنلاین مختلف

در کلاس‌های آنلاین، شما امکان استفاده از ابزارهای آنلاین مختلف را دارید. این ابزارها موجب افزایش راندمان فرایند یادگیری و برقراری ارتباط بهتر با دیگران می‌شوند. به‌عنوان‌مثال استفاده از نرم‌افزارهای کنفرانس ویدئویی مانند Zoom، Google Meet، Microsoft Teams و Cisco Webex به شما کمک می‌کنند که در کلاس‌ آنلاین کنکور با استاد و سایر دانش‌آموزان به‌صورت صوتی و تصویری در ارتباط باشید.

آینده کلاس آنلاین کنکور چگونه خواهد بود؟

پیشرفت تکنولوژی می‌توان به میزان زیادی بر آینده کلاس‌های آنلاین تأثیر بگذارد. در حقیقت، در آینده نه‌چندان‌دور، بسیاری از آموزشگاه‌ها تصمیم خواهند گرفت که به دلیل مزایای بی‌شمار این نوع کلاس‌ها، دوره‌های آموزشی خود را به‌صورت مجازی و از راه دور برگزار کنند. این گزینه درباره دانش آموزان و متقاضیان نیز صدق می‌کند. بدین معنی که دانش آموزان نیز شرکت در کلاس‌های آنلاین را ترجیح خواهند داد.

در واقع می‌توان گفت که به دلیل مزایای آموزش آنلاین از جمله قابلیت دسترسی آسان و انعطاف‌پذیری بیشتر، این سبک آموزش در آینده به میزان بیشتری رشد خواهد کرد. با پیشرفت تکنولوژی واقعیت مجازی و افزایش محتواهای تعاملی، دانشجویان می‌توانند محتواهای آموزشی را در محیط‌های تعاملی فرا بگیرند و تجربه‌های عملی و واقعی به دست آورند.

 همچنین، ادغام هوش مصنوعی در آموزش آنلاین، باعث ایجاد سیستم‌های ارزیابی خودکار، طراحی محتواهای بهینه و تدریس اتوماتیک خواهد شد. از همین رو، هوش مصنوعی می‌تواند به توسعه این گونه کلاس‌ها کمک کند.

به‌علاوه، با ایجاد امکان برگزاری کلاس‌ها به‌صورت حضوری و آنلاین، داوطلبین می‌توانند بسته به شرایط و نیازهای خود از مزایای هر دو روش استفاده کنند. ترکیب آموزش حضوری و آنلاین به دانش آموزان امکان می‌دهد که در کنار مزایای آموزش حضوری، از انعطاف‌پذیری و دسترسی آسان آموزش آنلاین نیز بهره‌برداری کنند.

معرفی بهترین کلاس‌ های کنکور آنلاین

گفته شد که شرکت در کلاس آنلاین کنکور می‌تواند مزایای زیادی را برای داوطلبین به همراه داشته باشد. در ادامه، قصد داریم به معرفی بهترین کلاس‌های کنکور آنلاین بپردازیم. شما داوطلبین می‌توانید با جستجوی بیشتر در فضای مجازی موسسات بیشتری را در این رابطه پیدا کنید. چراکه امروزه، رویکرد اکثر موسسات کنکور به سمت برگزاری کلاس‌های آنلاین تغییر کرده است.

کلاس‌های آنلاین کنکور آموزشگاه الوند

مجموعه الوند نیز یکی از آموزشگاه باسابقه و معتبری است که سال‌هاست در زمینه برگزاری کلاس‌های کنکور آنلاین فعالیت دارد. الوند با همکاری اساتید مجرب و بهترین‌های هر رشته توانسته تیمی مجرب را گرد هم آورد و بستری را برای ارائه آموزش آنلاین برای دانش آموزان سراسر کشور فراهم کند.

 با شرکت در کلاس آنلاین کنکور الوند می‌توانید از مزایایی همچون آموزش با کیفیت تضمینی تدریس، دریافت مشاوره و برنامه‌ریزی تحصیلی توسط مجرب‌ترین اساتید کنکور و … بهره‌مند شوید

آموزشگاه کنکور الوند

آموزشگاه کنکور الوند

آدرس: شیراز، خیابان قدوسی شرقی، خیابان صداسیما، آموزشگاه کنکور الوند

 

کلاس‌های کنکور آنلاین موسسه خواجه نصیر

این موسسه، یکی از مراکز با سابقه در زمینه برگزاری کلاس‌های کنکور در سطح کشور است که خدمات خود را به‌صورت تضمینی ارائه می‌دهد. کیفیت خدمات این موسسه به‌گونه‌ای است که بسیاری از رتبه‌های برتر کنکور در کلاس‌های این موسسه حضور داشته‌اند. از جمله اساتید مجرب این مرکز می‌توان به استاد حمید طالب تبار مدرس ادبیات، حجت عمویی مدرس عربی، علیرضا خیرخواه مدرس زیست، یدالله حیدری مدرس زبان و… اشاره کرد. شما می‌توانید با مراجعه به آدرس این موسسه اطلاعات بیشتری را درباره کلاس‌های کنکور این موسسه در ارتباط با رشته خود کسب کنید.

کلاس‌های کنکور آنلاین کلاسینو

این آموزشگاه، یکی از آموزشگاه‌های پیشگام در زمینه برگزاری کلاس‌های کنکور آنلاین است که با همکاری اساتید مجرب توانسته از متدهای آموزشی پیشرفته برای تدریس استفاده کند. بیشتر کلاس‌های برگزاری‌شده در این موسسه با استفاده از نرم‌افزار adobe connect و در بستر کروم ارائه می‌شوند. داوطلبین رشته‌های تجربی و ریاضی می‌توانند با جستجوی بیشتر اطلاعات دقیق‌تری راجع به مدرسین و ساعات برگزاری کلاس‌های کسب کنند.

 کلاس‌های آنلاین کنکور آموزشگاه تام لند

تام لند نیز یکی دیگر از موسسات معتبری است که دانش آموزان سراسر کشور می‌توانند از خدمات آن‌ها بهره‌مند شوند. در تام لند نیز اهدافی نظیر برقراری عدالت آموزشی، امکان دسترسی دانش آموزان اقصی نقاط کشور به برترین اساتید، هزینه مقرون‌به‌صرفه و … دنبال می‌شود. با پیوستن به این مجموعه می‌توانید از خدمات پشتیبانی 24 ساعته، آزمون‌های آنلاین، پرسش و پاسخ کلاسی و … استفاده کنید.

جمع‌بندی

پیشرفت علم و تکنولوژی سبب رونق برگزاری کلاس‌های درس از جمله کلاس‌های کنکور به‌صورت آنلاین شده است. بر اساس نظر متخصصان، کلاس آنلاین کنکور مزایای زیادی دارند و همین امر سبب محبوبیت فوق‌العاده این‌گونه کلاس‌ها شده است. در این راستا، تقویت زیرساخت‌هایی مانند ابزارها و بسترهای برگزاری این کلاس‌ها و افزایش سرعت اینترنت می‌تواند به برگزاری هرچه بهتر این کلاس‌ها کمک کند.